TVR07511KYM
MFR.Part #
TVR07511KYM
JLCPCB Part #
C5158688
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.75kA 250mW 320V 410V 45J 510V 5mm 845V 插件,P=5mm Varistors ROHS