TVR07391KIC3FY
MFR.Part #
TVR07391KIC3FY
JLCPCB Part #
C5189943
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.2kA 250V 250mW 25J 320V 390V 5mm 650V 插件,P=5mm Varistors ROHS