TVR07221KSABW
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
TVR07221KSABW
JLCPCB Part #
C2683286
Package
Plugin
Description
1.8kA 140V 180V 220V 23J 250mW 360V 5mm 插件 Varistors ROHS