TTC3A104F4193FY10
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
TTC3A104F4193FY10
JLCPCB Part #
C5138219
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+125℃ 100kΩ 150mW 18s 2.54mm 2.5mW/℃ 4190K ±1% ±3% Plugin,P=2.54mm NTC Thermistors ROHS