TTC05224JSE502
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
TTC05224JSE502
JLCPCB Part #
C2687427
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+200℃ 20s 220kΩ 3.1W 3.5mm 4.5mW/℃ 4600K 4A ±5% 插件,P=3.5mm NTC Thermistors ROHS