SMF160CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMF160CA
JLCPCB Part #
C2687841
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 160V 197V 1uA 200W@10/1000us 259V 700mA@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS