SMAJ64CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMAJ64CA
JLCPCB Part #
C1692727
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 3.9A@10/1000us 400W@10/1000us 64V 78.6V Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS