SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C1692713
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS