SMAJ18CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMAJ18CA
JLCPCB Part #
C964924
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 18V 1A@10/1000us 1uA 22.1V 29.2V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS