49S-16M-20PF-10PPM
Extended
Manufacturer
TKD
MFR.Part #
49S-16M-20PF-10PPM
JLCPCB Part #
C337684
Description
16MHz 20pF 70Ω Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS