THD1252-10WR-SN
MFR.Part #
THD1252-10WR-SN
JLCPCB Part #
C19078817
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 10 10P 125V 1A 1x10P 3.5mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS