THD1251-12WV-SN
MFR.Part #
THD1251-12WV-SN
JLCPCB Part #
C283219
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 125V 12P 1A 1x12P 4.75mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS