YR1B3K4CC
MFR.Part #
YR1B3K4CC
JLCPCB Part #
C1399432
Description
-65℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS