YR1B16R2CC
MFR.Part #
YR1B16R2CC
JLCPCB Part #
C1399676
Description
-65℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS