V23079B1203B301
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
V23079B1203B301
JLCPCB Part #
C1525320
Package
DIP,7.2x14.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 4ms 4ms AgNi + Gold plated Dual Coil DIP,7.2x14.5mm Magnetic Latching Relays ROHS