SQMW54R7J
MFR.Part #
SQMW54R7J
JLCPCB Part #
C1365033
Description
-55℃~+250℃ 4.7Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS