SQMW510RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQMW510RJ
JLCPCB Part #
C1365034
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS