SQMR53K3J
MFR.Part #
SQMR53K3J
JLCPCB Part #
C1368209
Description
-55℃~+250℃ 3.3kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS