SMW3150RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW3150RJT
JLCPCB Part #
C4171594
Package
SMD,10.5x5.5mm
Description
-55℃~+200℃ 150Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,10.5x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS