SMA-A0102BTNL150R
MFR.Part #
SMA-A0102BTNL150R
JLCPCB Part #
C2084741
Package
0102
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 300mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0102 Chip Resistor - Surface Mount