SBL4R051J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SBL4R051J
JLCPCB Part #
C1369044
Package
Plugin
Description
4W 51mΩ Current Sense Resistor ±230ppm/℃ ±5% 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS