RU73X2A51R1LTDF
MFR.Part #
RU73X2A51R1LTDF
JLCPCB Part #
C3973068
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS