RU73X1J976RLTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X1J976RLTDF
JLCPCB Part #
C4173286
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS