RU73X1J681RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J681RLTDF
JLCPCB Part #
C4162126
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS