RU73X1J1K13LTDF
MFR.Part #
RU73X1J1K13LTDF
JLCPCB Part #
C4050630
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS