RU73X1E54R9LTDF
MFR.Part #
RU73X1E54R9LTDF
JLCPCB Part #
C4314869
Description
-55℃~+155℃ 54.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS