RU73X1E453RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E453RLTDF
JLCPCB Part #
C3912991
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS