RU73X1J453RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J453RLTDF
JLCPCB Part #
C4333295
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS