RU73X1E1K27LTDF
MFR.Part #
RU73X1E1K27LTDF
JLCPCB Part #
C4229751
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS