RR02J6K8TB
MFR.Part #
RR02J6K8TB
JLCPCB Part #
C1366747
Description
-55℃~+235℃ 2W 6.8kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS