RQ73C1J475RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J475RBTD
JLCPCB Part #
C2084231
Description
-55℃~+155℃ 150mW 475Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS