RP73D2B47R5BTG
MFR.Part #
RP73D2B47R5BTG
JLCPCB Part #
C4313842
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS