RP73D2A931RBTDF
MFR.Part #
RP73D2A931RBTDF
JLCPCB Part #
C1717867
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS