RP73D2A7R50BTDF
MFR.Part #
RP73D2A7R50BTDF
JLCPCB Part #
C1722124
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS