RP73D2A768RBTDF
MFR.Part #
RP73D2A768RBTDF
JLCPCB Part #
C1717795
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS