RA73F2A1K1BTD
MFR.Part #
RA73F2A1K1BTD
JLCPCB Part #
C4244202
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS