ERJ-PB6B2940V
MFR.Part #
ERJ-PB6B2940V
JLCPCB Part #
C2087182
Description
-55℃~+155℃ 200mW 294Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS