RP73D2A48K7BTDF
MFR.Part #
RP73D2A48K7BTDF
JLCPCB Part #
C1719272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS