RP73D2A432KBTDF
MFR.Part #
RP73D2A432KBTDF
JLCPCB Part #
C4321418
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS