RP73D2A348RBTG
MFR.Part #
RP73D2A348RBTG
JLCPCB Part #
C4199092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS