ROX05SJ3R3
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX05SJ3R3
JLCPCB Part #
C3513433
Package
Plugin
Description
-55℃~+130℃ 3.3Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS