RN73G2A133KDTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73G2A133KDTDF
JLCPCB Part #
C2135793
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 133kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS