RN73C1J374RBTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J374RBTDF
JLCPCB Part #
C1730485
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS