RN73C1J365RBTG
MFR.Part #
RN73C1J365RBTG
JLCPCB Part #
C4159625
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS