RN73C1J243KBTDF
MFR.Part #
RN73C1J243KBTDF
JLCPCB Part #
C1730212
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS