RN73C1J23R7BTG
MFR.Part #
RN73C1J23R7BTG
JLCPCB Part #
C4224849
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS