RN73C1J137KBTD
MFR.Part #
RN73C1J137KBTD
JLCPCB Part #
C2089840
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS