RN73C1E374RBTD
MFR.Part #
RN73C1E374RBTD
JLCPCB Part #
C4275751
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS