ERJ-6RBD3092V
MFR.Part #
ERJ-6RBD3092V
JLCPCB Part #
C4027341
Description
-55℃~+125℃ 100mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS