RA73F2A63R4BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F2A63R4BTD
JLCPCB Part #
C3939349
Package
0805
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS